reede, juuli 31, 2015

Runa avab oma väikese poe

Minu käest on päris palju küsitud, et miks ma oma käsitööd ei müü. Põhjuseid on olnud mitmeid aga peamine on, et mulle ei meeldi massiliselt toota ühesuguse disainiga asju. Kui ma korra olen juba midagi valmis teinud, siis teist täpselt samasugust asja ma teha ei suuda. Eseme valmise protsess poleks enam põnev ja ma kaotan kiirelt huvi seda edasi teha. Ning siis on muidugi see tähtajale tegemine ja hinna kujundamine. Pannes aga tegemise käigus igasse esemesse killuke ennast, siis muutub hinna määratlemine väga emotsionaalseks, sest kuidas sa paned hinda iseendale.

Hoolimata mu põhjustest, olen ma nüüd vastu võtnud otsuse - et on aeg seda, mida oskan ja armastan teha ka teistega jagada. Ma muidugi ei tee kõike asju nii, et neid ka teistele jätkuks :D Vaid esialgu miniatuure ning hiljem ehk ka nukuriideid ja muud säärast pudipadi, mis nukumängudeks väga vaja oleks.

Miniatuurid on sobiva suurusega, et leida koht nukumängudes (Barbie, Monster High, Polly, Sylvanian Families jne), muutes need mängud reaalsemaks. Valmistamisel kasutan ma polümeersavi, akrüülvärve, natuke traati (kui tekib vajadus) ning mitmeid abivahendeid kuju ja tekstuuri loomiseks. Seega on kõik esemed oma näolised ja ainulaadsed - teist samasugust sa kergelt ei leia :D


Seega siis hoidke mulle pöialt - et mu inspiratsioon kuhugi ei kaoks, et mul jätkuks aega voolida midagi igapäev, et leiduks ka inimesi, kes neid ka endale tahaks osta ;)

Otsi mind Facebookist - Runa

1 kommentaar:

Britta Tarvis ütles ...

Tere!

Kirjutan Teile kommunikatsioonibüroo JLP poolt. Nimelt teeme blogibaromeetri uuringut, mis tähendab, et me kaardistame Eesti blogisid ja märgime ära suundi, mis aasta jooksul tekkinud on. Uuringut viime läbi juba teist aastat.

Kahjuks ei leidnud Teie blogist kontaktaadressi – hindaksime väga, kui saadaksite oma e-maili aadressi mulle aadressil britta.tarvis@jlp.ee või kommenteeriksite antud postitust. Suur, suur tänu!

Heade soovidega
Britta Tarvis