esmaspäev, veebruar 16, 2015

Roosa-musta kooslus

Detsember on kuu, kus on palju erinevaid üritusi, eriti seda lastel. Ja nii nagu mu ema kunagi minule tegi, teen mina nüüd oma väikesele neiule - igaks peoks uus kleit kappi :D Jah, nii on välja kujunenud, et igaks suuremaks peoks tuleb uus kleit valmis õmmelda. Eks ta ole ju minu "nuku" ja minu nukudel on alati palju kleite ;)


Kasutasin kleidis erkroosat satiini, musta tülli (millel olid peal sametist täpid) ja musta sametist paele ning swaroski kristallist kaunistuselementi lipsule. Lisaks tegin sametpelast ja swaroski kristallist veetilgast kaelakee.

Lõiked on puhas mix, sest Helena on jõudnud vanusesse, kus ei ole enam eriti lõikeid saada. Ja kuna mul puuduvad lõigete konstrueerimise oskused, tuleb olemas olevaid lõikeid kokku sobitada. Kasutasin ülemise poole tegemisel Ottobre design 4/2008-st olevat pluusi lõiget ja seelikuosa ma siis joonistasin ise. Poole õmbluse pealt olin ma suht kindel, et väga head kangad on nüüd ära rikkutud aga seekord läks ikka õnneks :D Aga on mida veel õppida.

Kommentaare ei ole: